ERD GRUP ZİNCİR TEKNOLOJİLERİ VE MAKİNA ENDÜSTRİSİ yaklaşık 30 yıldır imalat sanayine ısıl işlem, talaşlı imalat ve bir çok zincir üreticisinin yan sanayisi olarak hizmet vermiştir. Çalışkan ekibi ve gelişmiş makine parkıyla üretime başlayan ERD GRUP ZİNCİR zincir üretiminin hassas ve kritik noktalarını bilerek, dünyanın en zorlu endüstrileri için zincir üretmektedir. 

 

Yüksek Gerilim Mukavemetli: 150 – 700Kn Zincir Baklası ve Pim: Sementasyonlu özel alaşımlı elikten, Yüzey Sertliği 57 – 62HRc, Çekirdek Sertliği 40HRc Tahrik Dişlisi: Değiştirilebilir segmentli dişli.Paslanmaz çelik seçenekleri Zincir Kalitesi Zincir üretim sürecince kalite kontrol sistemine sahip olup uzun yılların verdiği tecrübeyle destekleyerek yüksek kaliteli zincir üretiminide garanti eder. Sıyırıcı Zincir Baklaları Baklalar birçok sanayide, çeşitli işlemlerde kendini kanıtlamıştır. Sanayilerin bazıları: Enerji Santralleri Kömür Yenilenebilir Enerji imento Maden Endüstrisi Kimyasallar Gübre Endüstrisi Granül Orman ürünleri İmalatı Çelik.

Yüksek Mukavemetli Zincir Alaşımlı çelikten dövme Hassas işleme Sementasyonlu min. 57 HRC Yüksek Gerilim Dayanımlı Birbirine uyumlu ölçüsel doğruluk Sıkı kalite prosedürleriyle üretilmiştir.

 

web tasarım